Mediju akreditācija

MEDIJU AKREDITĀCIJAS ANKETA IESNIEDZAMA LĪDZ 2019. GADA 16. AUGUSTAM

LŪDZU, IZLASIET AKREDITĀCIJAS ANKETU UN IESNIEGŠANAS NOSACĪJUMUS. NEKOREKTI IESNIEGTA PIETEIKUMA ANKETA VAR RADĪT INFORMĀCIJAS APSTRĀDES AIZKAVĒŠANOS.

 1. Lūdzu, aizpildiet mediju akreditācijas anketu, izmantojot formu https://forms.gle/d5UbwvKsWWWLPtC39
 2. Visiem ārštata mediju pieteikumiem jāpievieno vēstule no mediju organizācijas, kuru jūs pārstāvat FIVB turnīra ietvaros. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atbalstītāju un tiešsaistes vietņu, kas nav ziņu mediji, pieteikumi netiks izskatīti akreditācijai.
 3. FIVB (Starptautiskā Volejbola federācija) un LVF (Latvijas Volejbola federācijai) ir tiesības apstiprināt vai noraidīt pieteikumu. Mediju akreditācijas anketas aizpildīšana un iesniegšana negarantē akreditāciju.
 4. Pieteikums bez pievienotā fotoattēla netiks izskatīts akreditācijai.
 5. Pieteikumu iesniedzēji saņems rakstisku atbildi e-pastā par akreditācijas pieprasījuma statusu pēc anketu iesniegšanas datuma.
 6. Mediju akreditācijas caurlaidei jāglabājas pie pieteikuma iesniedzēja un to nedrīkst nodot trešajai personai.
 7. Oficiāls pasākuma nosaukums ir "Pasaules kausa posms pludmales volejbolā, 22. - 25. augusts, Jūrmala", un tas ir jāizmanto visās publikācijās, kas saistītas ar šo pasākumu.
 8. Mediju akreditācija netiek izsniegta blogu, vlogu un sociālo mediju lapu žurnālistiem. Sociālo mediju lapas un privātās foto mājaslapas netiek uzskatītas par masu medijiem.


 • KONTAKTINFORMĀCIJA MEDIJIEM

  Ksenija Mirošņika

  Latvijas Volejbola federācijas sabiedrisko attiecību konsultante

  ksenija.mirosnika@ogilvy.lv

  T +371 28327243

  Rīga, Latvija