Gaidāms rekordliels dalībvalstu skaits pludmales volejbola Pasaules tūres posmā “Challenge” Jūrmalā

Pieteikšanās Pludmales volejbola pasaules līmeņa turnīram "Beach Pro Tour Challenge Jūrmala" noslēgusies ar negaidīti lielu dalībvalstu skaitu - 37. Turklāt zināms, ka Latviju pārstāvēs arī Edgars Točs/ Olivers Bulgačs, tādējādi sacensībās startēts vismaz sešas mūsu komandas.    

Tā kā Mārtiņam Pļaviņam/ Mihailam Samoilovam ir pietiekoši daudz punktu, lai iekļūtu kvalifikācijas turnīrā, iespēju izmantot vienu no Latvijas Wild Card ir ieguvuši Edgars Točs/ Olivers Bulgačs. Tādēļ no 15. līdz 18. jūnijam uz četriem turnīra laukumiem Jūrmalā redzēsim vismaz sešas Latvijas komandas – trīs vīriešu un trīs sieviešu. Kā jau iepriekš minēts turnīrā vīriešu konkurencē startēs arī Aleksandrs Samoilovs/ Jānis Šmēdiņš, kuri sacensības uzsāks no pamatturnīra.  

Savukārt sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēs labākais mūsu pāris Anastasija Samoilova/ Tīna Laura Graudiņa, kuras jau izcīnījušas vietu pamatturnīrā, Anete Namiķe/ Varvara Brailko, kuras arī startēs pamatturnīra sacensībām, izmantojot Latvijai piešķirto Wild Card. Savukārt turnīru no kvalifikācijas kārtas uzsāks Līva Ēbere/ Deniela Konstantinova. Pilnīga skaidrība par Latvijas komandu skaitu turnīrā būs vien 14. jūnijā, kad visas komandas būs ieradušās turnīra norises vietā.  

Līdz ar to jau šobrīd ir zināms, ka 15. jūnijā, ceturtdien, kvalifikācijas spēles aizvadīs vismaz trīs mūsu komandas. Piektdien, 16.jūnijā, kas ir pamatturnīra pirmā diena, piedalīsies vismaz trīs Latvijas komandas, aizvadot sešas grupu spēles. Turnīra pirmās dienas būs piesātinātas un aizraujošas dienas, kurās organizatori aicina visus interesentus nepalaist garām un atbalstīt Latvijas komandas klātienē ceļā uz izslēgšanas spēlēm un finālspēlēm, kas noritēs nedēļas nogalē.  

“Mēs esam gandarīti par tik lielu atsaucību un interesi. Šogad turnīram Jūrmalā pieteikušies augstākā līmeņa spēlētājus no visas pasaules - Meksikas, Argentīnas, Austrālijas, Amerikas, Taizemes, Ķīnas, virknes Eiropas valstu un daudzas citas. Turklāt mūsu brīnišķīgajā pludmalē spēlēs arī jaunie un talantīgie zviedri – Deivids Ahmans (David Åhman) un Jonatans Helvigs (Jonatan Hellvig). Tāpat šogad savus panākumus centīsies atkārtot itāļu duets Samuels Kotafava (Samuele Cottafava) un Paolo Nikolai (Paolo Nicolai), kas pērn Jūrmalā izcīnīja zeltu. Latvijā varēsim redzēt patiesi spraigas, augsta līmeņa spēles četru dienu garumā,” stāsta Jānis Buks, Latvijas volejbola federācijas prezidents.  

Šobrīd aktīvi turpinās turnīra sagatavošanās darbi un no 26.maija Jūrmalā, Majoru pludmalē tiks uzsākta stadiona celtniecība.  

"Beach Pro Tour" turnīri jau otro sezonu norisinās visā pasaulē un viens no tiem notiek Jūrmalā. Latvija iekļauta kalendārā kā "Challenge" sacensību norises vieta. Šis sacensību formāts nodrošina Latvijas komandām lielāku iespēju cīnīties par medaļām un ļauj skatītājiem redzēt gan pašmāju, gan pasaules labākos pārus tepat Latvijā.

Biļetes uz atsevišķām dienām, nedēļas nogali vai visām spēlēm četru dienu garumā var iegādāties bezrindas.lv. Tuvojoties turnīram biļešu cenas pieaugs, tāpēc organizatori aicina tās iegādāties savlaicīgi.  

Pasaules tūres posma pludmales volejbolā norisi atbalsta Jūrmalas pilsēta, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra kopā ar Magnetic Latvia un Latvia.travel, “Olybet sport bar”, “Balcia”, “Venden”, “Lielvārdes alus”, “Pepsi”, “Ramirent” “Gemoss”, “SIXT”, kā arī “TVNET”, portāls “jauns.lv”, “tv3.lv” un “TV6”.  

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu