2022.gadā Itāļu vīriešu un Kanādas dāmu duets izcīnīja zelta medaļas “Beach Pro Tour – Elite 16” turnīrā

Pludmales volejbola entuziastiem bija iespēja Majoru pludmales smiltīs, Jūrmalā, gandrīz visas nedēļas garumā vērot pasaules spēcīgāko sportistu duetus sieviešu un vīriešu kategorijā. Svētdien, 5. jūnijā, noslēdzās viens no lielākajiem pludmales volejbola notikumiem Jūrmalā – “Beach Pro Tour – Elite 16” turnīrs. 

Trešās vietas medaļu vīriešu kategorijā ieguva spēcīgais brazīliešu pāris Džordžs Suto Maiors Vanderlijs (George Souto Maior Wanderley) un Andrē Lojola Šteins (Andre Loyola Stein), apspēlējot kaimiņus igauņus Kusti Nolvaku (Kusti Nõlvak) un Martu Tīsāru (Mart Tiisaar). Arī sieviešu kategorijā uzvaras laurus plūca un bronzas medaļu ieguva brazīliešu pāris – Eduarda Santos Lisboa (Eduarda Santos Lisboa) un Ana Patrīcija Silva Ramosa (Ana Patricia Silva Ramos), kas uzvarēja savas pretinieces amerikānietes Kelliju Kolinski (Kelley Kolinske) un Sāru Hjūzu (Sara Hughes). 

Sudraba medaļu vīriešu kategorijā ieguva olimpisko spēļu bronzas īpašnieki, turnīra favorīti katarieši Šerifs Jounuse (Cherif Younouss) un Ahmeds Tijans (Ahmed Tijan). Toties sieviešu kategorijā sudraba medaļu ieguva brazīlietes Karolīna Solberga Salgado (Carolina Solberg Salgado) un Barbara Seiksasa de Freitasa (Barbara Seixas de Freitas).

Sīva cīņa notika vīriešu kategorijā, kur zelta medaļu ieguva itāļu duets Samuels Kotafava (Samuele Cottafava) un Paolo Nikolai (Paolo Nicolai). Itāļu vīriešu duets Kotafava un Nikolai no kvalifikācijas spēlēm izcīnīja vietu finālspēlēs. Savukārt sieviešu kategorijā uzvarēja kanādietes Sāra Pavana (Sarah Pavan) un Melisa Umana-Paredes (Melissa Humana-Paredes).

Turnīru atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Jūrmalas pilsēta, ’’LIDL’’, ‘’Venden’’, ’’SIXT’’, ‘’OlyBet’’, ‘’Ramirent’’, ‘’Redbull’’, ‘’EVENTCO’’, ‘’Clean R’’, ‘’Ķekava’’.  

Informatīvie atbalstītāji – EHR, httpool, JCDecaux, TVNET, Delfi, Visual Media, jauns.lv, TV6. 

Par ''Wolleyball World'': 
“Volleyball Worl” ir jaunizveidotā sadarbība starp FIVB un “CVC Capital Partners” ar mērķi veicināt izaugsmi, inovācijas un ieguldījumu volejbolā visā pasaulē. Tās uzdevums ir izveidot integrētu ekosistēmu, kas savieno visas volejbola ieinteresētās puses (līdzjutējus, sportistus, korporatīvos partnerus), izmantojot gan digitālos, gan tiešraides pasākumus. “Volleyball Worl” ir atbildīga par galveno volejbola un pludmales volejbola starptautisko notikumu komerciālo darbību, tostarp: Pasaules čempionāts, Volejbola Nāciju līga, Olimpiskās kvalifikācijas un “Beach Pro Tour”.

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu