Šī tīmekļa vietne izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tās darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.

Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, apstipriniet tās

Apstiprināt obligātās

Latvijas pludmales volejbola vīriešu izlasei Jūrmalā neizdodas ieklut Nāciju finālā

img

Latvijas valstsvienība pusfinālā ar 0-2 zaudēja Austrijai, kas finālā tiksies ar Franciju. Pirmajā cīņā abu komandu otro numuru spēlē Ardis Daniels Bedrītis/Artūrs Rinkevičs ar 1-2 (16:21, 21:17, 14:16) zaudēja Austrijas pārim Timo Hammarbergs/Morics Pristaucs-Telsnigs.

Spēli ar diviem gūtiem punktiem sāka Latvijas duets, bet austrieši pamazām pārņēma iniciatīvu un izvirzījās vadībā, tehniskajā pārtraukumā dodoties ar 12:9 pārsvaru, pārsvaru setā nosargājot un svinot uzvaru ar 21:16.

Otrajā setā latvieši izvirzījās vadībā ar 9:6, bet pēc Rinkeviča māņu sitiena autā rezultāts bija 9:9. Austrieši pirmajā setā un otrā seta sākumā servēja pa Bedrīti, bet pēc tam pārgāja ar servēm pa Rinkeviču. Bedrītis ar bloku panāca 13:11, pēc Hammarberga sitiena pāri laukumam Latvijas pāris panāca 16:13, bet sets beidzās pēc Rinkeviča “eisa” pa Hammerbergu – 21:16.

Izšķirošo setu austrieši sāka ar 4:1 vadību, piespiežot latviešus ņemt pārtraukumu. Pēc Rinkeviča netveramas serves un Bedrīša bloku pret Hammerbergu latvieši guva trīs punktus pēc kārtas, izlīdzinot rezultātu – 6:6. Līdzīgās cīņas iznākumu izšķīra Hammerberga bloks, kad Bedrītis centās uzbrukt ar otro skārienu – 16:14.

Ardis Daniels Bedrītis/Artūrs Rinkevičs: “Divi nepareizi lēmumi, bet tā gadās, šobrīd ir grūti, bet sadzīs. Paši sakļūdījāmies. Pirmajā setā 15:15 un tad 4 nepiespiestās kļūdas, šajā līmenī par to soda. Paldies mūsu mediķu komandai, diemžēl zaudējums, bet mēs darījām visu, lai iepriecinātu skatītājus. Austriešiem pēc turnīra tabulas ir stabilākā spēle, līdz šim nebija nevienu setu zaudējuši. Treneris mums ir gudrs un mēs uzdevumus pildījām.”

Otrajā cīņā Mārtiņš Pļaviņš/Kristians Fokerots ar 0-2 (19:21, 15:21) zaudēja duetam Kristofs Dreslers/Filips Vallers.

Pirmajā setā latvieši panāca divu punktu pārsvaru – 7:5, bet seta otro daļu nedaudz labāk aizvadīja austrieši, uzvarot setu ar 21:19. Arī otro setu labāk sāka austrieši (4:1), un tuvāk par viena punkta atstarpi (4:3) austrieši pretiniekus nepielaida, seta otrajā pusē palielinot pārsvaru un pēc Pļaviņa sitiena autā uzvarot ar 21:15 un iekļūstot finālā.

Otrā pusfināla cīņā Francija ar 2-0 apspēlēja Portugāli. Fināls sāksies pulksten 17.30, bet sieviešu turnīra finālā pulksten 15.00 tiksies Nīderlande un Čehija. Latvijas sieviešu valstsvienība nepārvarēja grupu turnīra barjeru.

“Pretinieki ļoti labi nospēlēja, austrieši stabili un pārliecinoši. Mums pietrūka starptautiskā pieredze, kur austrieši visu laiku spēlē. Ar savu nosvērto spēli mūs piespieda kļūdīties. Pēc spēles ir daudz emociju, pēc katras spēles ir bijis daudz emociju. Darījām visu, no rīta bija bijām pakustēties, lai arī bija īsa atpūta naktī – tāds ir mūsu sports. Šoreiz mazliet pietrūka. Mācās no zaudējumiem, jo no uzvarām jau nav ko mācīties. Augusta beigās ir Eiropas čempionāts, gatavošanās visiem ir bijusi grūta. Mums kopīgas spēles starptautiski bija novembrī, Latvijas sacensības neskaitām, tur mēs katru zinām, nav sparinga. Apstākļi tādi, tādi, ka pusgadu nespēlējām. Pierasts, ka čempionāti ir 2 dienas, nevis 4 dienas – vasara ir pilna ar turnīriem, tā ir vieta, kur satikties, spēlēt un baudīt labas emocijas,”  Mārtiņš Pļaviņš/Kristians Fokerots.

Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) pludmales volejbola Nāciju kausa fināls Majoru pludmalē Jūrmalā norisinās no 13.-16.jūnijam.

Par vīriešu turnīru:

CEV Nāciju kausa finālu pludmales volejbolā 2024, iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Paldies galvenajiem sponsoriem – auto nomai “Sixt”, avota un dabīgā minerālūdens ražotājam “Venden”, sadzīves atkritumu apsaimniekotājam “CleanR”, būvtehnikas nomas uzņēmumam “Ramirent”, sporta apģērbu zīmolam 4F un pašmāju mājas, dārza, remonta un būves preču veikalu tīklam “DEPO”. Informatīvo atbalstu nodrošina “Radio SWH”, ziņu portāls “Tvnet”, žurnāls “Klubs”, Latvijas Televīzija un “Visual Media”.

Jaunumi un plašāka informācija atrodama mūsu mājas lapā www.beachvolley.jurmala.lv/ un sociālajos tīklos – “Facebook” @beachvolleylv, “Instagram” @beachvolleylv. Savukārt jaunumi par Eiropas volejbola konfederācijas sacensībām: www.cev.eu