Pasaules
Tūres posms
Pludmales
Volejbolā

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu

Latvijas Volejbola federācija: Izziņots Pasaules tūres posms pludmales volejbolā "Elite 16" komandām Jūrmalā

Šā gada 1. jūnijā, Jūrmalā, Majoru pludmales smiltīs, labākās pašmāju un pasaules pludmales volejbola zvaigznes sacentīsies par spēcīgākās komandas titulu pasaules tūres posmu pludmales volejbolā "Elite 16" turnīrā. Latviju vīriešu kategorijā pārstāvēs 3 dueti – Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, Ardis Bedrītis un Artūrs Rinkevičs, Edgars Točs un Kristians Fokerots, toties dāmu kategorijā Latviju pārstāvēs Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa un 15. maijā noskaidrotie divi sieviešu dueti – Marta Ozoliņa un Luīze Anna Skrastiņa, Varvara Brailko un Deniela Konstantinova.  

Pašmāju volejbola zvaigznēm ir gaidāma sīva cīņa “Elite 16” turnīrā par zelta medaļu, jo Jūrmalā ir ieradušās pasaules spēcīgākās volejbola komandas. Skatītājiem būs iespēja vērot spēcīgo katariešu, olimpisko čempionu norvēģu, vadošu amerikāņu duetu un labākās Brazīlijas, Čehijas un Itālijas vīriešu komandas spēles. Majoru pludmalē viesosies arī leģendārie brazīliešu pludmales spēlētāji, kā Evandro Gonsalvess Oliveira jaunākais (Evandro Gonçalves Oliveira Júnior), Bruno Oskars Šmits (Bruno Oscar Schmidt) un Alisons Čeruti (Alison Cerutti).

“Latvija ir brīnišķīga valsts pludmales volejbolam. Kā zināms, šogad Latvijas vīriešu un sieviešu komandas ir iekļuvušas pusfinālā Olimpiskajās spēlēs Tokijā. Savukārt Latvijas sieviešu komanda – Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka – sevi ir lieliski pierādījušas iepriekšējā “Pro Beach” turnīrā gada sākumā, un es ceru, ka savās mājās dāmu duets spēs sevi tikpat lieliski parādīt. Kā arī vīriešu duetam – Samoilovam/Šmēdiņam –  ir lielas iespējas iegūt zelta medaļu “Beach Pro” turnīrā,” stāsta FIVB pludmales volejbola vadītājs Ju Cao. 

Komentējot savu komandu gatavību sacensībām, galvenais treneris Rihards Finsters norāda, ka vīriešu duets Ardis Bedrītis un Artūrs Rinkevičs pagājušajā turnīrā sevi lieliski pierādīja kā spējīgus kvalificēties pamatsacensībām, un līdz ar to skatītāji varēs sekot līdzi vīriešu duetam kvalifikācijas spēlēs. Tomēr, komentējot sieviešu dueta Varvaras Brailko un Denielas Konstantinovas izredzes, galvenais treneris Rihards Finsters norāda, ka to ir grūtāk paredzēt, jo pieredze meitenēm šāda veida sacensībās nav tik liela. 

“Izsaku pateicību turnīra organizatoriem, ka šāda veida sacensības var notikt Latvijā un spēlētajiem ir iespēja gūt lielisku pieredzi tepat, savā dzimtajā pludmalē. Kā arī esmu dzirdējis no citām komandām, ka viņi ir sajūsmā par stadionu,” komentē galvenais treneris Rihards Finsters. 

“Esam ārkārtīgi priecīgi un pagodināti vasaru Jūrmalā sākt ar pasaules augstākā līmeņa pludmales volejbola turnīru. Šī būs grandiozākā nedēļa Jūrmalā šovasar – Majoru smiltīs labāko spēli rādīs pasaules spēcīgākie pludmales volejbolisti, to vidū arī mūsu labākie sportisti. Gaidīsim visus pludmales volejbola fanus un draugus Jūrmalā,” komentē Jūrmalas pašvaldības izpilddirektors Edgars Stobovs.

“Mums ir liels gandarījums būt kopā ar partneriem, kas pie jebkuriem izaicinājumiem var izcīnīt uzvaru, un patiess prieks redzēt, ka tik daudz Latvijas sportistu piedalīsies pamatturnīrā. No “LIDL” puses mēs esam apņēmušies par spīti laikapstākļiem un aukstumam parūpēties par to, lai visi ir veselīgi un kārtīgi paēduši mūsu svaigos augļus, un noteikti priecāsimies redzēt daudz apmeklētāju Jūrmalā. Fanu zonā būs atrodama īpašā ’’LIDL’’ zona, kur būs gan degustācijas, gan izklaides, gan atrakcijas,” komentē ģenerālsponsora un oficiālā svaigo garšu partnera ‘’LIDL’’ Mārketinga nodaļas vadītājs Tomass Delle. 

“Lielais pludmales volejbols ir atgriezies Jūrmalā un mēs – “SIXT auto noma” – priecājamies, ka varam turpināt tradīciju un mūsu sadarbību ar Latvijas Volejbola federāciju arī šogad, nodrošinot “SIXT” automašīnas dažādu veidu pasažieru pārvadājumiem. Klātienē turnīra fanu zonā būs iespēja apskatīt “SIXT” autoparka jaunpienācēju –BMW 1. sērijas auto, kā arī piedalīties konkursā, lai iegūtu iespēju doties neaizmirstamā piedzīvojumā tieši ar šo automašīnu,” saka ‘’SIXT’’ vadītājs Baltijas valstīs Arnis Jaudzems.

Pasaules tūres posmu pludmales volejbolā "Elite 16" turnīra sacensībām ir izgatavota jauna balva. Kā min turnīra direktors Kaspars Timermanis, tad vīriešu un sieviešu komandām tās atšķirsies. Balvas dizains semantiski ataino spēles bumbu roku satvērienā, kas apvieno daudzos faktorus, kuriem satiekoties, enerģija maģiski strāvo. Kā norāda balvas idejas autori un realizētāji Agnese Gedule un Gaits Burvis, tad liels darbs, pārliecība, talants, komanda, līdzcilvēku atbalsts un arī veiksme – simboliski, kā stīgas, stiepjas augšup, kur enerģija dzirkstī un spēle iemirdzas.


Vairāk informācijas par turnīru: 
Mājaslapa: beachvolley.jurmala.lv
CEV mājaslapa: eurobeachvolley.cev.eu
FB: facebook.com/Jurmala.Beachvolley
IG: instagram.com/beachvolleyjurmala/
 

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu