Latviju pārstāvēs vismaz astoņas komandas

Šo ceturtdien sākas Pludmales volejbola pasaules līmeņa turnīrs "Beach Pro Tour Challenge Jūrmala", kurā četras dienas Majoru saulainajā pludmalē noritēs spraigas  spēles ar negaidīti lielu dalībvalstu skaitu - 32. Turklāt zināms, ka spēlēs astoņas Latvijas komandas. Tiesības piedalīties ieguvuši arī Rūdolfs Stankevičs/ Dāvis Teteris un Marta Ozoliņa/ Luīze Skrastiņa.

Vislielākais spēļu skaits ar Latvijas komandu dalību ir gaidāms ceturtdien un piektdien. Mūsu komandām pretī stāsies pasaules labākie spēlētāji no visas pasaules. Savu dalību jau ir pieteikuši arī pagājušā gada uzvarētāji - itāļu duets Samuele Kotafāva (Samuele Cottafava) un Paolo Nikolai (Paolo Nicolai).  

Ceturtdien, 15. jūnijā, kvalifikācijas spēles aizvadīs vismaz piecas mūsu komandas - Mārtiņš Pļaviņš/ Mihails Samoilovs, Edgars Točs/ Olivers Bulgačs, Rūdolfs Stankēvičs/ Dāvis Teteris, Līva Ēbere/ Deniela Konstantinova, Marta Ozoliņa/ Luīze Skrastiņa.  

Piektdien, 16. jūnijā, kas ir pamatturnīra pirmā diena, piedalīsies vismaz trīs Latvijas komandas, aizvadot sešas grupu spēles - Aleksandrs Samoilovs/ Jānis Šmēdiņš, Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Samoilova un Anete Namiķe/ Varvara Brailko.  

Turnīra pirmās dienas būs piesātinātas un aizraujošas, kurās organizatori aicina visus interesentus nepalaist garām un atbalstīt Latvijas komandas klātienē ceļā uz izslēgšanas spēlēm un finālspēlēm, kas noritēs nedēļas nogalē.   

Biļetes uz atsevišķām dienām, nedēļas nogali vai visām spēlēm četru dienu garumā var iegādāties bezrindas.lv. Tuvojoties turnīram biļešu cenas pieaugs, tāpēc organizatori aicina tās iegādāties savlaicīgi. 

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu