Noslēgušās Pludmales volejbola turnīra kvalifikācijas spēles Jūrmalā

Šodien, 15. jūnijā Pludmales volejbola pasaules līmeņa posmā turnīram "Beach Pro Tour Challenge Jūrmala" 8 vīriešu un 8 sieviešu komandas izcīnīja tiesības startēt pamatturnīrā. To vidū arī lietuvietes Paulikiene/ Raupeliete (Raupelyte).    

No deviņiem rītā līdz pat deviņiem vakarā noritēja 48 kvalifikācijas spēles. Garākā turnīra spēle bija arī pēdējā vakara cīņa, kas ilga 56 minūtes un 41 sekundi, kurā cīnījās Ķīnas un Vācijas vīriešu dueti HA Likejiang/ Wu Jiaxin un Huster/ Pfretzschner, S. ar rezultātu 2:1 (17-21; 26-24; 15-10).    

Rīt, 16. jūnijā, pamatturnīra spēlēs piedalīsies trīs Latvijas komandas, aizvadot sešas grupu spēles - Aleksandrs Samoilovs/ Jānis Šmēdiņš, Anastasija Samoilova/ Tīna Laura Graudiņa un Anete Namiķe/ Varvara Brailko. Kvalifikācijas turnīrā šodien nevienai Latvijas komandai neizdevās izcīnīt tiesības startēt pamatturnīrā kopā ar šīm trim komandām. Visveiksmīgāk kvalifikācijas spēlēs startēja Mārtiņš Pļaviņš/ Mihails Samoilovs, kuri pirmajā spēlē uzvarēja taizemiešus, bet piekāpās Čīles komandai.   

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu