Rīt Jūrmalā sāksies pasaules turnīra posms pludmales volejbolā

Rīt, 15. jūnijā sāksies Pludmales volejbola pasaules līmeņa posms turnīram "Beach Pro Tour Challenge Jūrmala", kas noritēs četras dienas. Līdz pat svētdienas vakaram kopumā noritēs 128 azartiskas spēles, kurās sacentīsies 32 valstu sportisti; to vidū astoņi Latvijas dueti.    

“Jūrmala, vasara, smiltis un pludmales volejbols ir nedalāmas vērtības. Aicinām visus nedēļas nogalē izbaudīt šo unikālo pasaules līmeņa pludmales volejbola  atmosfēru Majoros, arī tos, kuri ar sportu ir uz “jūs”. Jau devīto reizi uzņemsim lielo pasaules līmeņa volejbolu Majoru smiltīs, tas ik gadu ir ļoti gaidīts notikums, vērienīgākais sporta notikums gadā. Esam gandarīti, ka Jūrmala ieņem stabilu vietu Eiropas un pasaules volejbola pilsētu vidū – Jūrmala un Latvija spēj sarīkot pasaules līmeņa turnīru, mums ir brīnišķīga un unikāla norises vieta, labākās smiltis pasaulē un ārkārtīgi spēcīgi pludmales volejbolisti,” saka Rita Sproģe, Jūrmalas domes priekšsēdētāja.    

Latvijas vārdu Majoru pludmalē aizstāvēs Tīna Laura Graudiņa/ Anastasija Samoilova, Anete Namiķe/ Varvara Brailko, Līva Ēbere/ Deniela Konstantinova, Marta Ozoliņa/ Luīze Skrastiņa, kā arī Aleksandrs Samoilovs/ Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš/ Mihails Samoilovs, Edgars Točs/ Olivers Bulgačs un Rūdolfs Stankevičs/ Dāvis Teteris.    

“Mums ļoti patīk spēlēt pilnās tribīnēs, tāpēc ceru, ka Latvijas līdzjutēji nāks un atbalstīs. Mēs tomēr esam arī mākslinieces un gribam parādīt skatītājiem skaistu spēli. Jūrmala ir mums labi pazīstama un jūtamies pārliecinātas, bet, protams, šeit būs spēcīga konkurence, tostarp, Kanādas, Brazīlijas un Šveices sportistes,” sajūtās dalās volejboliste Tīna Laura Graudiņa.    

Līdz ar to jau šobrīd ir zināms, ka 15. jūnijā, ceturtdien, kvalifikācijas spēles aizvadīs vismaz trīs mūsu komandas - Mārtiņš Pļaviņš/ Mihails Samoilovs, Edgars Točs/ Olivers Bulgačs,  Līva Ēbere/ Deniela Konstantinova. Piektdien, 16. jūnijā, kas ir pamatturnīra pirmā diena, piedalīsies vismaz trīs Latvijas komandas, aizvadot sešas grupu spēles - Aleksandrs Samoilovs/ Jānis Šmēdiņš, Anastasija Samoilova/ Tīna Laura Graudiņa un Anete Namiķe/ Varvara Brailko. Turnīra pirmās dienas būs piesātinātas un aizraujošas, kurās organizatori aicina visus interesentus nepalaist garām un atbalstīt Latvijas komandas klātienē ceļā uz izslēgšanas spēlēm un finālspēlēm, kas noritēs nedēļas nogalē.  

“Protams, mēs visi turēsim īkšķus par mūsu spēlētājiem un ticam, ka viņiem ir pa spēkam tikt līdz finālspēlēm. Taču konkurence būs sīva ar patiesi lielu spēcīgu komandu skaitu. Piemēram, savus panākumus centīsies atkārtot itāļu duets Samuele Kotafāva (Samuele Cottafava) un Paolo Nikolai (Paolo Nicolai), kas pērn Jūrmalā izcīnīja zeltu. Latvijā varēsim redzēt patiesi spraigas, augsta līmeņa spēles četru dienu garumā,” stāsta Jānis Buks, Latvijas volejbola federācijas prezidents.  

"Beach Pro Tour" turnīri jau otro sezonu norisinās visā pasaulē un viens no tiem notiek Jūrmalā. Latvija iekļauta kalendārā kā "Challenge" sacensību norises vieta. Šis sacensību formāts nodrošina Latvijas komandām lielāku iespēju cīnīties par medaļām un ļauj skatītājiem redzēt gan pašmāju, gan pasaules labākos pārus tepat Latvijā. Biļetes uz atsevišķām dienām, nedēļas nogali vai visām spēlēm četru dienu garumā var iegādāties bezrindas.lv. Turnīra laikā biļešu cenas būs augstākas, tāpēc organizatori aicina tās iegādāties jau šodien.   

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu