Sadalītas 2023.gada turnīra medaļas

Turnīrā sieviešu konkurencē uzvarēja kanādietes Melisa Umana-Paredesa un Brendija Vilkersone, bet vīriešu konkurencē – Austrālijas komanda Tomass Hodžess/Zakerijs Šūberts.    

Sudraba medaļas ieguva sieviešu duets no Šveices – Esme Bebnere/ Zoe Veržē-Deprē  un vīriešu konkurencē – brazīlieši Andrē Lojols un Žeorži Vanderlejs.    

Bronzas medaļas sieviešu konkurencē izcīnīja Tīna Laura Graudiņa/ Anastasija Samoilova, vīriešu konkurencē – brazīlieši Vitors Felipe un Renatu Lima.    

“Noteikti jāturpina šādu, augsta līmeņa pludmales volejbola pasākumu rīkošana Latvijā un nākamgad atkal jāizvērtē, vai atgriezties pie “Elite16” formāta vai rīkot “Challenger” formāta turnīru. Mēs, Latvijas Volejbola federācija kopā ar atbalstītājiem esam gatavi darīt, jo tas ir vajadzīgs gan sporta veida attīstībai, gan tā cienītājiem un jaunajiem sportistiem. Visiem kopā ir jāiegulda sava daļa, lai arī citus gadus varam priecāties par medaļām,” stāsta Latvijas volejbola federācijas ģenerālsekretārs un turnīra direktors Arnis Tunte.  

Detalizēti ar turnīra rezultātiem var iepazīties šeit

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu