Spožākās pludmales volejbola zvaigznes, kas 2022.gadā turpināja cīņu "Beach Pro Tour – Elite 16" pamatsacensības par labākās komandas titulu

Piektdien, 3. jūnijā, Majoru pludmalē, Jūrmalā, tika aizvadīta otrā "Beach Pro Tour – Elite 16" pludmales volejbola turnīra pamatsacensības diena. Kvēlākie fani varēja vērot pašmāju pludmales volejbolistu cīņu pret pasaules spožākajām zvaigznēm par spēcīgākās komandas titulu. Vīriešu duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš un sieviešu duets Marta Ozoliņa un Luīze Anna Skrastiņa piekāpās pasaules pludmales volejbola zvaigznēm, tādējādi noslēdzot savu dalību Pasaules tūres posmu pludmales volejbolā "Elite 16" turnīrā. Lai arī vadošais latviešu dāmu duets Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa vakara spēlē sakāva brazīlietes, tomēr viņas neturpinās cīņu turnīrā. 

3. jūnijā Majoru pludmalē, Jūrmalā, rīta spēli aizvadīja vīru duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Latviešu pretinieki bija spēcīgais itāļu vīru duets Paolo Nikolai (Paolo Nicolai) un Samuele Kotafava (Samuele Cottafava). Latvieši itāļiem piekāpās ar rezultātu 1:2. Nākamā spēle latviešu duetam bija plkst. 19.00 ar franču vīru duetu Stīvenu van de Veldi (Steven Van De Velde) un Kristianu Varenhorstu (Christiaan Varenhorst). Latviešu vīru duets frančiem piekāpās ar rezultātu 0:2.
 
Latvietes Marta Ozoliņa un Luīze Anna Skrastiņa piedzīvoja otro zaudējumu pret pretiniecēm amerikānietēm Sāru Sponcilu (Sarah Sponcil) un Terēzi Kanonu (Terese Cannon). Latvietes savā otrajā spēlē ar 0-2 piekāpās ASV pludmales volejbolistēm Sārai Sponsilai (Sarah Sponcil) un Terēzei Kenonai (Terese Cannon). Dienas noslēgumā, latvietes sacentās ar brazīlietēm Rebeku Kavalkanti Barbosa Silvu (Rebecca Cavalcanti Barbosa Silva) un Talitu Da Roča Antunesu (Talita Da Rocha Antunes). Latviešu dāmu duets piekāpās brazīlietēm ar rezultātu 0:2.
 
Vadošās Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka rīta spēlē stājās pretī spēcīgajām brazīlietēm Eduardu Santosu Lisaboa (Eduarda Santos Lisboa) un Anu Patrīciju Silvu Ramosu (Ana Patricia Silva Ramos). Dāmu duets nespēja izcīnīt uzvaru Jūrmalas "Beach Pro Tour - Elite 16" pamatsacensībās, ciešot zaudējumu apakšgrupas otrajā mačā. Graudiņa un Kravčenoka brazīlietēm piekāpās ar rezultātu 1:2. Toties vakara spēlē latvietes sacentās ar brazīliešu duetu Tainu Silvu Bigi (Tainá Silva Bigi) un Viktoriju Lopesu Pereiru Tostu (Victoria Lopes Pereira Tosta). Latviešu dāmu duets izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār brazīliešu duetu ar rezultātu 2:1. 

Izklaides zonā Latvijas Volejbola federācija kopā ar sadarbības un informatīvajiem partneriem turpina rūpēties par kvēlākajiem pludmales volejbola faniem, piedāvājot dažādas izklaides un aktivitātes. Šodien, 4. jūnijā, fani varēs ļauties lieliskas mūzikas ritmiem, tepat, Majoru pludmalē, kopā ar EHR Summertime Hits.

Turnīru atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Jūrmalas pilsēta, ’’LIDL’’, ‘’Venden’’, ’’SIXT’’, ‘’OlyBet’’, ‘’Ramirent’’, ‘’Redbull’’, ‘’EVENTCO’’, ‘’Clean R’’, ‘’Ķekava’’.  

Informatīvie atbalstītāji – EHR, httpool, JCDecaux, TVNET, Delfi, Visual Media, jauns.lv, TV6. 

Par ''Wolleyball World'': 
“Volleyball Worl” ir jaunizveidotā sadarbība starp FIVB un “CVC Capital Partners” ar mērķi veicināt izaugsmi, inovācijas un ieguldījumu volejbolā visā pasaulē. Tās uzdevums ir izveidot integrētu ekosistēmu, kas savieno visas volejbola ieinteresētās puses (līdzjutējus, sportistus, korporatīvos partnerus), izmantojot gan digitālos, gan tiešraides pasākumus. “Volleyball Worl” ir atbildīga par galveno volejbola un pludmales volejbola starptautisko notikumu komerciālo darbību, tostarp: Pasaules čempionāts, Volejbola Nāciju līga, Olimpiskās kvalifikācijas un “Beach Pro Tour”.

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu