Pasaules
Tūres posms
Pludmales
Volejbolā

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu

Svētdiena Jūrmalā: Spēcīgākās pasaules pludmales volejbola zvaigznes cīnīsies par zelta medaļu "Beach Pro Tour – Elite 16" fināla spēlēs

"Beach Pro Tour – Elite 16" turnīrs jau pavisam straujiem soļiem tuvojas noslēgumam - jau šodien, 5. jūnijā, Majoru pludmalē, Jūrmalā, norisināsies fināla spēles. Ikvienam pludmales volejbola entuziastam būs iespēja, sākot no plkst. 13.00, vērot pasaules spēcīgāko sportistu cīņu par labākās komandas titulu. 

Plkst.13.00 centrālajā laukumā norisināsies pirmā finālspēle par 3. vietu vīriešu kategorijā. Par bronzas medaļu cīnīsies vīru duets Džordžs Suto Maiors Vanderlijs (George Souto Maior Wanderley) un Andrē Lojola Šteins (Andre Loyola Stein). Vanderlija un Šteina pretinieki par bronzas medaļu būs igauņi Kusti Nolvaks (Kusti Nõlvak) un Marts Tīsārs (Mart Tiisaar), kuri pārsteidzoši izcīnījuši vietu finālā.

Plkst. 14.00 centrālajā laukumā norisināsies otrā finālspēle par 3. vietu sieviešu kategorijā. Dāmu duets Eduarda Santos Lisboa (Eduarda Santos Lisboa) un Ana Patrīcija Silva Ramosa (Ana Patricia Silva Ramos) finālā par 3.vietu cīnīsies ar amerikānietēm Kelliju Kolinski (Kelley Kolinske) un Sāru Hjūzu (Sara Hughes). 

Plkst.16.00 centrālajā laukumā norisināsies finālspēle par 1. vietu vīriešu kategorijā. Par zelta medaļu cīnīsies itāļu vīru duets Samuela Kotafava (Samuele Cottafava) un Paolo Nikolai (Paolo Nicolai), kas ir nonākuši finālā no turnīra kvalifikācijas spēlēm. Itāļiem konkurenci sastādīs spēcīgie katarieši Šerifs Jounuse (Cherif Younouss) un Ahmeds Tijans (Ahmed Tijan). 

Plkst.17.00 centrālajā laukumā norisināsies finālspēle par 1. vietu sieviešu kategorijā. Par pirmo vietu sacentīsies kanādietes Sāra Pavana (Sarah Pavan) un Melisa Umana-Paredes (Melissa Humana-Paredes). Kanādiešu pretinieces būs brazīlietes Karolīna Solberga Salgado (Carolina Solberg Salgado) un Barbara Seiksasa de Freitasa (Barbara Seixas de Freitas). 

Turnīru atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Jūrmalas pilsēta, ’’LIDL’’, ‘’Venden’’, ’’SIXT’’, ‘’OlyBet’’, ‘’Ramirent’’, ‘’Redbull’’, ‘’EVENTCO’’, ‘’Clean R’’, ‘’Ķekava’’.  

Informatīvie atbalstītāji – EHR, httpool, JCDecaux, TVNET, Delfi, Visual Media, jauns.lv, TV6. 

Par ''Wolleyball World'': 
“Volleyball Worl” ir jaunizveidotā sadarbība starp FIVB un “CVC Capital Partners” ar mērķi veicināt izaugsmi, inovācijas un ieguldījumu volejbolā visā pasaulē. Tās uzdevums ir izveidot integrētu ekosistēmu, kas savieno visas volejbola ieinteresētās puses (līdzjutējus, sportistus, korporatīvos partnerus), izmantojot gan digitālos, gan tiešraides pasākumus. “Volleyball Worl” ir atbildīga par galveno volejbola un pludmales volejbola starptautisko notikumu komerciālo darbību, tostarp: Pasaules čempionāts, Volejbola Nāciju līga, Olimpiskās kvalifikācijas un “Beach Pro Tour”.

Vairāk informācijas par turnīru: 
Mājaslapa: beachvolley.jurmala.lv
CEV mājaslapa: eurobeachvolley.cev.eu
FB: facebook.com/Jurmala.Beachvolley
IG: instagram.com/beachvolleyjurmala/

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu