Tīna/Anastasija iekļūst pusfinālā Pludmales volejbola pasaules turnīra posmā Jūrmalā

Tīna Laura Graudiņa/ Anastasija Samoilova ir iekļuvušas pusfinālā. Svētdien cīņu turpinās 4 sieviešu un 4 vīriešu dueti, kopsummā tiekoties 8 saspringtās cīņās. Tīnu un Anastasiju rīt redzēsim brīnišķīgajās Majoru smiltīs vēl divās spēlēs.    

Sestdien mūsu labākā pludmales volejbola komanda dienas sākumā uzvarēja Somijas duetu Nīna Ahtiainena/Tara Lahti ar rezultātu 2:0 (21-18; 22-20), un vakarā turpināja uzvaru sēriju, pieveicot itālietes Margeritu Biankinu/Klaudiju Skampoli ar rezultātu 2:0 (21-13; 21-19).    

Savukārt piektdien Tīna un Anastasija uzvarēja amerikānietes Broku Baueri un Keitiju Hortoni ar rezultātu 2:0 (21-15; 21-14). Modificētā grupu turnīra 2.kārtā latvietes uzvarēja brazīlietes Andresu Ramalho un Vitoriju Rodrigesu ar rezultātu 2:0 (21-17; 21-16).    

Taču otrs Latvijas pāris sīvā cīņā ar skaļu līdzjutēju atbalstu tomēr astotdaļfinālā nespēja pārspēt amerikāņus Trevoru Krabamu/Teodoru Brunneru 2:0 (19-21, 18-21), turnīrā  ierindojoties devītajā pozīcijā.    

Spēles svētdien, pēdējā turnīra dienā sāksies plkst. 11.00 ar pusfinālu, ko atklās Tīna un Anastasija, stājoties pretī  kanādietēm Melisu Umanu-Paredesu un Brendiju Vilkersoni. Pēcpusdienā, plkst.15.30 notiks cīņa par 3.vietu sievietēm, bet plkst. 16.30 par 3.vietu vīriešiem. Savukārt finālspēle par uzvaru turnīrā sievietēm būs plkst. 17.30 un vīriešiem plkst. 18.30.    

“Beach Pro Tour” turnīri jau otro sezonu norisinās visā pasaulē un viens no tiem notiek Jūrmalā. Latvija iekļauta kalendārā kā “Challenge” sacensību norises vieta. Šis sacensību formāts nodrošina Latvijas komandām lielāku iespēju cīnīties par medaļām un ļauj skatītājiem redzēt gan pašmāju, gan pasaules labākos pārus tepat Latvijā.    Biļetes uz atsevišķām dienām, nedēļas nogali vai visām spēlēm četru dienu garumā var iegādāties bezrindas.lv.    

Pasaules tūres posma pludmales volejbolā norisi atbalsta Jūrmalas pilsēta, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra kopā ar Magnetic Latvia un Latvia.travel, “Olybet sport bar”, “Balcia”, “Venden”, “Lielvārdes alus”, “Pepsi”, “Ramirent” “Gemoss”, “SIXT”, “CleanR”, “Lido”, kā arī “TVNET”, portāls “jauns.lv”, “tv3.lv” un “TV6".    

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu