Pasaules
Tūres posms
Pludmales
Volejbolā

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu

Zināmi “Wild Card” atlases rezultāti sieviešu kategorijā “Elite-16” turnīram Jūrmalā

Svētdien, 15. maijā, norisinājās pludmales volejbola ’’Wild Card’’ atlase sieviešu kategorijā ’’Elite 16’’ turnīram Jūrmalā, kur dāmu dueti cīnījās par vietu pamatturnīrā. Sieviešu kategorijā Latviju pret pasaules spēcīgākajām pludmales volejbola zvaigznēm pamatturnīrā pārstāvēs vēl viens sieviešu duets – Marta Ozoliņa un Luīze Anna Skrastiņa, toties kvalifikācijā savu vietu izcīnīja Varvara Brailko un Deniela Konstantinova. 

Dāmu dueta Ozoliņa / Skrastiņa pirmā spēle notiks 2. jūnijā plkst. 14.00, kur nāksies spēkoties ar amerikānietēm Sāru Hjūzu (Sara Hughes) un Kelliju Kolinski (Kelley Kolinske). Otrā spēle norisināsies 3. jūnijā plkst. 13.00, bet pretinieku komanda vēl tiks tikai noskaidrota. Toties trešā spēle norisināsies vakara sesijā, plkst. 20.00, kur latvietēm Martai Ozoliņai un Luīzei Annai Skrastiņai būs jāsacenšas ar trīskārtējo olimpieti, brazīlieti Talitu Antunes (Talita Antunes) un brazīlieti Rebeku Kavalkanti (Rebecca Cavalcanti).

“Man ir liels prieks, ka tiek veidota atlase, lai noteiktu, kam būs iespēja piedalīties pamatturnīrā. Esmu patiesi sajūsmināta, ka mums būs iespēja piedalīties ‘’Elite 16’’ turnīrā Majoru pludmales smiltīs, jo ne tikai es to ļoti gribēju, bet arī Luīze un viss treneru sastāvs. Sajūsmina arī tas, ka mēs varēsim startēt turnīrā un spēlēt pret labākajām pasaules līmeņa spēlētājām. Protams, centīsimies parādīt maksimumu spēles laukumā,” komentē pludmales volejboliste Marta Ozoliņa. 

Pludmales volejbola “Wild Card” atlase sieviešu kategorijā “Elite 16” turnīram Jūrmalā kvalifikācijā iekļuva arī pludmales volejbolistes Varvara Brailko un Deniela Konstantinova. 

Kā iepriekš tika ziņots, Latviju vīriešu kategorijā pārstāvēs 3 dueti - Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, Ardis Bedrītis un Artūrs Rinkevičs, Edgars Točs un Kristians Fokerots, toties dāmu kategorijā Latviju pārstāvēs Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa un pērn noskaidrotie divi sieviešu dueti – Marta Ozoliņa un Luīze Anna Skrastiņa, Varvara Brailko un Deniela Konstantinova.

Sezonas trešais “Elite 16” posms no 1. līdz 5. jūnijam notiks Jūrmalā, bet pirms tam maija beigās pludmales volejbolisti spēkosies Čehijas pilsētā Ostravā.

Biļetes uz pasaules tūres posmu pludmales volejbolā "Elite 16" iespējams iegādāties ŠEIT
 

Atpakaļ uz jaunumu sarakstu